Ajmer Agencja Interaktywna

adres ul. Polna 30/32
     26-600 Radom
telefon (48) 334-29-62
telefon komórkowy 501-308-974
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 796-270-21-57
Regon: 142 524 919

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez firmę AJMER Daniel Gębura w celu odpowiedzi na zadane pytanie oraz potwierdzam zapoznanie się z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od firmy AJMER Daniel Gębura za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawarty w formularzu.

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest firma AJMER Daniel Gębura z siedzibą pod adresem: ul. Polna, nr 30/32, 26-600 Radom . Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu odpowiedzi na pytanie zadane w formularzu oraz do celów wynikających z prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych, a mianowicie marketingu bezpośredniego zgodnie z Polityką prywatności. Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a w zakresie przetwarzania do celów marketingu bezpośredniego również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani wnieść skargę do GIODO/PUODO. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.